Viešoji įstaiga Nacionalinė regionų plėtros agentūra


2016-09-20 │ PRISIKĖLĘS BULVARAS: ZOMBIŲ APOKALIPSĖ
 

VšĮ Nacionalinė regionų plėtros agentūra kasmet rengia savanoriškomis paskatomis remtą projektą, kurio metu į projekto organizavimą įtraukia Šiaulių miesto mokyklose besimokantį jaunimą. Šiais metais tai vienos dienos trijų skirtingų miesto gimnazijų iniciatyvinės grupės jaunimo organizuojamas renginys „Prisikėlęs bulvaras: ZOMBIŲ apokalipsė“
 

Šiaulių miesto bulvaras atgis spalio mėnesio pabaigoje, kuomet bus suorganizuotos bėgimo rungtys ,,Saugok smegenis 2016“. Visos rungtys reikalaus dalyvaujančių mokinių ne tik fizinės ištvermės, bet ir pastabumo, tai tarsi erudicijos pratybos, lavinančios loginį mąstymą, komandinio darbo pritaikymą bei kritinio mąstymo subtilybes. Be įdomių ir intriguojančių užduočių visame bulvare dekoracijų pagalba bus sukurta šiurpinanti atmosfera, kuri dalyviams ir žiūrovams dar labiau leis pabėgti nuo kasdienybės ir pajusti renginio dvasią.
 
Šio projekto dėka skatinamas Šiaulių miesto mokyklų bendradarbiavimas, tobulinami moksleivių socialiniai įgūdžiai, o miestiečiai turės progą pamatyti visai kitokiomis spalvomis nusidažiusį Šiaulių pėsčiųjų bulvarą.
 


Nacionalinės regionų plėtros agentūros ir moksleivių susitikimas Didždvario gimnazijoje

 

Projekto ,,Prisikėlęs bulvaras: Zombių apokalipsė“ iniciatyvinė grupė aktyviai ruošiasi šio projekto renginiui ,,Saugok smegenis 2016“. Š. m. rugsėjo 15 dieną iniciatyvinė grupė, kurią sudaro moksleiviai iš Šiaulių Didždvario gimnazijos, Šiaulių Simono Daukanto gimnazijos ir Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazijos buvo susirinkę ir susitikimo metu parengė informaciją apie projektą skirtą visoms Šiaulių miesto gimnazijoms, ruošė socialinio tinklo Facebook reklamą bei spausdintinę reklaminę medžiagą.
 

2016 m. rugsėjo 20 dieną vyko dar vienas iniciatyvinės grupės susitikimas. Į šį susitikimą buvo pakviesta visuomeninių projektų iniciatorė, Šiaulių Gatvės muzikos dienos koordinatorė, Europarlamentaro Valentino Mazūronio atstovė Šiaulių regionui Giedrė Brazlauskaitė, kuri išklausė moksleivių idėją, davė praktiškų patarimų kaip tinkamai ir sėkmingai suorganizuoti renginį, dalinosi įspūdžiais ir savo išgyventomis istorijomis organizuojant renginį Šiaulių mieste. Esame dėkingi Giedrei Brazlauskaitei už pasidalintą patirtį, suteiktus patarimus su Šiaulių jaunuoliais.
 

Juridinių asmenų registras | Įm. k. 225008220

© 2010 VšĮ Nacionalinė regionų plėtros agentūra