<
Viešoji įstaiga Nacionalinė regionų plėtros agentūra


  SANTYKIŲ KŪRIMAS ŠEIMOJE: ATRASK. PATIRK. DALINKIS.2016-07-29

Pagal nevyriausybinių organizacijų, teikiančių kompleksines paslaugas krizinėse situacijose esantiems tėvams, auginantiems vaikus, projektų atrankos konkurso organizavimo nuostatus 2016 m. liepos 29 d. VšĮ Nacionalinė regionų plėtros agentūra pradėjo įgyvendinti projektą „Santykių kūrimas šeimoje: Atrask. Patirk. Dalinkis“, kurį finansuoja Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerija. Projekto renginiai, mokymai skirti šeimoms, auginančioms vaikus, jaunimui, pedagogams, specialistams vyks Šiaulių rajono Gruzdžių seniūnijoje.

Vykdomos projekto veiklos tokios kaip ,,Krizė šeimoje – išgyvena visi“, ,,Kai sutinki save krizinėje situacijoje“, ,,Atsakingos tėvystės dovanos“ yra skirtos padėti Gruzdžių bendruomenės vaikams, tėvams ir kitiems bendruomenės nariams suvokti krizinių situacijų problematiką šeimoje, išanalizuoti galimus pokyčius krizinėje situacijoje, ugdyti emocinį atsparumą, patirti emocinių pokyčių naudą, išmokti priimti atsakomybę už padarytus savo sprendimus įprasminant psichologines – socialines žinias bei įgūdžius.
2016-10-24

Šiandieninis pasaulis neatsiejamas nuo skubėjimo, įtampos bei rūpesčių, todėl dažnas iš mūsų susiduria su situacijomis iš kurių atrodo išeities nėra. Tokios situacijos, kuomet žmogus praranda tikėjimą, dažnai įvardinamos kaip krizinės situacijos. Tokių situacijų gali pasitaikyti šeimoje, tarpasmeniniuose santykiuose, darbe ir pan.

Šiandien Gruzdžių miestelyje vyko projekto ,,Santykių kūrimas šeimoje. Atrask. Patirk. Dalinkis.“ prevencinis renginys. Šis renginys apjungė visą Gruzdžių bendruomenę. Miesto gimnazijoje vyko mokiniams skirti mokymai ,, Kai sutinki save krizinėje situacijoje“, kurių metu su vaikais dirbanti specialistė Diana Armalienė pateikė pavyzdžių kaip reiktų elgtis, kaip mąstyti, kad krizinių situacijų pavyktų išvengti.

Gruzdžių miestelio seniūnijoje buvo surengtas renginys ,, Krizė šeimoje – išgyvena visi“, kuris skirtas tėvams, auginantiems vaikus, pedagogams, administracijos darbuotojams. Renginį vedusi psichologė Virginija Servutienė analizavo dėl kokių priežasčių atsiranda krizinės situacijos šeimoje, kaip jų reikėtų išvengti bei jas spręsti. Taip pat buvo suteikta galimybė miestelio gyventojams asmeniškai pasikalbėti su psichologe ir sulaukti pagalbos sprendžiant konkrečią krizinę situaciją atsiradusią šeimoje.
2016-11-08

Aktyvūs Gruzdžių miestelio bendruomenės nariai dalyvavo antrame mokymų „Krizė šeimoje – išgyvena visi“ etape. Mokymus susirinkusiems vedė gerai žinoma psichologė Virginija Servutienė. Mokymų metu buvo analizuojamos tradicinės ir dažniausiai pasitaikančios problemos su kuriomis susiduria šeima t.y. pykčiai, konfliktai šeimoje, su smurtu susijusios situacijos. Aptarus įvairias problemas buvo pateikti ir pasiūlymai kaip reiktų elgtis, spręsti susidariusią tokią krizinę situaciją šeimoje. Kiekvienas dalyvaujantis mokymuose taip pat turėjo galimybę indvidualiai pasikalbėti su psichologe apie problemas iškilusias šeimoje.

Tai buvo paskutinis VšĮ Nacionalinės regionų plėtros agentūros projekto ,,Santykių kūrimas šeimoje. Atrask. Patirk. Dalinkis.“ organizuojamas renginys.

Juridinių asmenų registras | Įm. k. 225008220

© 2010 VšĮ Nacionalinė regionų plėtros agentūra